System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – oznaczonych kolorami srebrnym, złotym i platynowym. Pakiet srebrny to pakiet skonfigurowany do użycia w małej firmie, pakiet złoty to wersja z możliwością szerokich konfiguracji oraz platynowy, czyli system obsługujący wiele firm w ramach jednej licencji.

enova365 pozwala łączyć moduły w różnych „kolorach”, aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami firmy łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji za różnicę w cenie.

CENNIK MODUŁY - wartość rabatu na pierwsze stanowisko Wersja Kwota rabatu
enova365 Kadry Płace złoto 540,00 zł
enova365 Księga Podatkowa srebro 101,00 zł
enova365 Księga Handlowa złoto 440,00 zł
enova365 Handel złoto 250,00 zł
enova365 Produkcja złoto 401,00 zł
enova365 CRM złoto 201,00 zł
enova365 Serwis złoto 151,00 zł

*wartość rabatu dotyczy zakupu pierwszego stanowiska wymienionego modułu

Potrzebujesz cennik? – wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci go

Klikając przycisk wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez APROSYSYSTEM Sp z o.o. ul. Krakowska 86 | 35-111 Rzeszów |NIP: 813-10-13-326 swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty lub kontaktu telefonicznego.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@cenova.pl

enova365 dodatkowe funkcje

Środowisko enova365 doskonale dostosowuje się do rozwijających się przedsiębiorstw, poprzez prosty dobór kolejnych stanowisk oraz przejście na wyższą wersję. Oprócz możliwości rozbudowy systemu o standardowe moduły, oferujemy także szereg dodatkowych aplikacji o specjalistycznych funkcjonalnościach. Wybierz moduły dodatkowe, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

enova365 standard

enova365 multi

Użytkownik może korzystać z oprogramowania na kilka sposobów: łącząc się przez przeglądarkę internetową (interfejs HTML), używając urządzeń dotykowych (obecnie dostępna jest wersja dla Windows 8.1 z wykorzystaniem interfejsu Modern UI).
Cena stanowiska dostępu do enova365 multi obejmuje również wersję standard (nie dotyczy usługi na platformie Microsoft Azure).

enova365 standard

Użytkownik korzysta z oprogramowania w tradycyjnym środowisku Microsoft Windows
(interfejs jest oparty o tradycyjne okienka – Windows Forms).
Użytkownik musi posiadać stanowisko pracy wyposażone w komputer z systemem Windows 7 (lub wyższym) i połączenie z serwerem bazy danych.