Każdy biznes na miarę dzisiejszych czasów- niezależnie od tego czy jest to mała, średnia czy duża firma- wymaga rozwiązań, które usprawnią zarządzanie przedsiębiorstwem. Mnogość procesów zachodzących w firmie sprawia, że konieczne jest wykorzystywanie różnorakich programów, dedykowanych poszczególnym obszarom. Jest to dość uciążliwe, bowiem często wymaga ręcznego wprowadzania tych samych danych do wielu systemów. Istnieje jednak aplikacja na miarę współczesnego biznesu- Enova dla biznesu- kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie.

Enova365 to jeden program i tysiące możliwości. System ten składa się już z ponad 50-ciu modułów, których funkcjonalność usprawnia najważniejsze obszary działalności firmy, takie jak sprzedaż i CRM, handel i magazyn, kadr, płace i HR, finanse i księgowość, procesy, business intelligence oraz inne. Oznacza to, że system Enova jest w pełni uniwersalny i elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do specyfiki każdej firmy i w dowolnym momencie można go łatwo rozbudować- rozpoczynając pracę z systemem można korzystać z kilku modułów, zaś w miarę rozwoju firmy poszerzać jej zakres o nowe, dostępne komponenty.

Co jeszcze wyróżnia system Enova365? Jest to aplikacja mobilna dla biznesu, charakteryzująca się wspólną bazą danych oraz spójnym interfejsem, który dostępny jest na wielu urządzeniach. Pozwala to dostęp do oprogramowania ERP z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Ponadto możliwa jest zdalna praca z systemem Enova365, dzięki rozwiązaniu jakim jest Enova365 w chmurze. Nie trzeba posiadać własnego serwera, by moc pracować z dowolnego miejsca, na jednym, centralnym systemie. Najważniejsze informacje w zasięgu dłoni oraz stały kontakt z pracownikami, biurami oraz kontrahentami, dzięki funkcjonalności jaką jest tzw. pulpit, a więc elektroniczny dostęp do poszczególnych danych.

Potrzebujesz cennik enova? – wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci go

Firmy korzystające z programu Enova osiągają znaczną przewagę konkurencyjną nad użytkownikami innych oprogramowań, gdyż mogą zdecydowanie szybciej i efektywniej realizować wszystkie procesy zachodzące w firmie. Wdrożenie systemu jest więc gwarancją wielu korzyści, takich jak efektywne wykorzystanie pracy, obniżenie kosztów prowadzenia firmy, znaczny wzrost funkcjonalności, elastyczności oraz atrakcyjności firmy. Wykorzystaj więc potencjał oprogramowania ERP Enova365 w Twojej firmie i ciesz się jego efektami.