Poznaj produkt enova365 dla firm oraz instytucji

enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP. Jest przeznaczone przede wszystkim do zarządzania przedsiębiorstwami oraz instytucjami. Program składa się z szczegółowych modułów, zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych. Wspomniane moduły odpowiadają za określony obszar działalności danej firmy i wspomagają obsługę procesów występujących w jego obrębie.

Doświadczony zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu oprogramowania, które wspiera procesy firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Przewaga oprogramowania enova365 nad pozostałymi to bieżąca aktualizacja, która jest w pełni dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych.

Warianty oprogramowania

System enova365 jest dostępny dla Klientów w trzech odmianach. Każdy wariant posiada określone funkcjonalności. Precyzując, oprogramowanie można z powodzeniem dostosować do potrzeb zarówno tych najmniejszych, jak i średnich i dużych firm, bądź korporacji.

Oprogramowanie dostępne stacjonarnie oraz on-line

Oprogramowanie enova365 jest niezwykle elastyczne. Użytkownik programu ma możliwość logowania się do aplikacji zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i dzięki interfejsom opartym o zasady Modern UI. System umożliwia użytkownikom oprogramowania pracę mobilnie (na tabletach i smartfonach).

Aktualizacja / Gwarancja oprogramowania

Bieżąca aktualizacja, która jest w pełni dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych, to cecha nadrzędna oprogramowania. Aktualizacja oznacza także dla użytkownika odnowienie umowy gwarancyjnej na licencję o kolejny rok. Daje to oczywiście ogrom korzyści – m.in. możliwość pobierania najnowszych wersji programu, gwarancję zgodności oprogramowania z wszelkimi przepisami, dostęp do najnowszych funkcjonalności oraz rzecz jasna stabilność i bezpieczeństwo biznesu.