Współczesna firma opiera swoją pracę na kilku systemach, odpowiadających za poszczególne obszary działalności- gospodarka magazynowa, zamówienia, sprzedaż, fakturowanie, kadry- płace i wiele innych. Często zdarza się, iż poszczególne programy pochodzą od różnych producentów lub właściciel z różnych względów podejmuje decyzję o zmianie systemu. W takim przypadku nieodzowne jest ponowne wprowadzenie zebranych dotychczas danych, do każdego z systemów osobno. Wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu zwłaszcza, gdy firma oraz jej dokumentacja jest znacznie rozbudowana.

Istnieje jednak rozwiązanie, które idealnie nadaje się do tego typu zadań. Jest nim program enova, który eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych, poprzez wbudowaną funkcję ich przenoszenia z poszczególnych programów. Efektem tej migracji jest trzykrotne przyśpieszenie okresu wdrożenia systemu. Jak wygląda, czym się charakteryzuje i jakie są korzyści przenoszenia danych z systemu COMARCH do enova?

Migracja danych z programu Comarch do Enova dotyczy modułu kadrowo-płacowego, a więc swoim zakresem obejmuje możliwość przeniesienia takich elementów jak umowy pracownicze,  listy płacowe, harmonogramy pracy, kalendarze nieobecności, wnioski urlopowe, pożyczki, zasiłki, zlecenia wypłaty i innych danych odnoszących się do pracownika i jego stosunku pracy. Odbywa się to na automatycznej współpracy pomiędzy systemami, bez potrzeby ręcznego wprowadzania danych, a więc eliminując tym samym błędy ludzkie, wpływając na wzrost wydajności pracy oraz przyczyniając się do znacznego ograniczenia kosztów i wzrostu konkurencyjności firmy.

Potrzebujesz cennik enova? – wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci go

integracja enova comarch optima

Enova to rozwiązanie niezwykle elastyczne, które można skonfigurować do indywidualnych potrzeb danego użytkownika, zaś przenoszenie danych do Enova jest szczególnie istotne w przypadku biur księgowych, które z uwagi na charakter swojej działalności często wykorzystują różne programy, zaś migracja pozwala na łatwy i szybki transfer danych pomiędzy nimi. Ostatecznie ma to wpływ nie tylko na komfort użytkowania i pracy, ale także i na jakość obsługi.