Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Jej funkcjonowanie opiera się na wielu elementach, których większość obsługiwana jest obecnie poprzez dedykowane systemy ERP (ang. Enterprise Resource Planning). Jednak często zdarza się tak, że dana firma korzysta z kilku oprogramowań, pochodzących od różnych producentów i odpowiadających za poszczególne płaszczyzny działalności, takie jak kadry i płace, produkcja, handel i magazyn, finanse i księgowość. Wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom oraz w celu ułatwienia obsługi firmy, powstał nowoczesny system Enova365, obsługujący wszystkie procesy oraz integralny z innymi systemami.

Pomimo dostępności takiego nowoczesnego, kompleksowego i funkcjonalnego rozwiązania zdarza się, iż użytkownicy innych systemów wahają się z  zakupem takiego systemu, z obawy przed największym wyzwaniem z tym związanym, a mianowicie ręcznym wprowadzaniem wszystkich danych do nowego systemu. Enova przynosi skuteczne rozwiązanie także i w tym zakresie. Jest nim możliwość automatycznej migracji danych z poszczególnych systemów do Enova, dzięki czemu problem ten znika. Efektem takiego przenoszenia danych jest nawet trzykrotnie szybsze wdrożenie nowego systemu. Jak wygląda, czym się charakteryzuje i jakie są korzyści przenoszenia danych z systemu SAGE Symfonia do Enova?

Potrzebujesz cennik enova? – wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci go

integracja enova sage symfonia

Migracja danych z programu SAGE Symfonia do Enova dotyczy modułu kadrowo-płacowego i swoim zakresem obejmuje przenoszenie takich danych jak: kartoteki Urzędów Skarbowych, kartoteki banków, dokumentację pracowników, kartoteki Urzędów Skarbowych pracownika, rachunki bankowe, dane ubezpieczeniowe, koszty i ulgi, historie zatrudnienia, wykształcenie, poziom wykształcenia, informacje o rodzinie, szkolenia BHP, notki, powiadomienia, nieobecności, limity urlopów, umowy cywilnoprawne, płace na etacie, płace na umowie cywilnoprawnej, pracę w warunkach szczególnych, badania lekarskie, zajęcia komornicze.

Odbywa się to w sposób automatyczny, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych, dzięki czemu wyklucza się możliwość wystąpienia błędów ludzkich. Bezpośrednią korzyścią z tego wynikającą jest zwiększenie funkcjonalności firmy, wzrost wydajności pracy, znaczne ograniczenie kosztów, możliwość intuicyjnej i kompleksowej obsługi wszystkich procesów z jednego miejsca oraz zwiększenie konkurencyjności firmy.